Toptan Alez Fiyatları

Alez nedir = Alez ingilizcede “Mattress pad” olarak geçen kılıf yatak veya yastığa geçirildiğinde sıvı teması veya ter kokusu gibi dış etkenlere karşı korur. Böylece yataklarınızın ömrünü uzatır. Alezi yıkaması oldukça basittir pamuk polyester karışımı sayesinde kısa bir yıkamada ilk günü temiz haline ulaşır. Firmamız toptan alez fiyatlarında kaliteyi uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Alezlerimiz 3 farklı tiptedir.1. standart alez olarak bahsettiğimiz ürün yatağın dört köşesinde lastiklerle tutturulan ürünümüzdür. Tulum alezimiz ise adında anlaşılacağı üzere yatağın üst ve kenar kısımları komple kapalı olan alezimiz bu alezimizde sadece yatağın altı açıktır. Tulum alezde yatağın yüksekliği önemlidir.

Poliüretan alez bu alezimiz genelde 112 acil servis araçlarında ve hastanelerde kullanılan alezdir. Fermuarlı yapısı sayesinde yatak alezin içinden kesinlikle çıkmaz. Fiyat açısından en pahalı alezdir. Yatak koruyucu çeşitlerinde birçok alez vardır ancak bazı alezler sert ve zamanla dokusu dökülen cinstedir, bu gibi alezlerde piyasada ucuz alez fiyatları ararken sıkça karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle tavsiyemiz ürün numunesi ardından toptan alez siparişinizi vermenizdir.

90×190 cm Alez Fiyatlar

Tek kişilik yatak ebatı 90×190 cm dir. Bu ebatta standart alez dört tarafından lastikli 90×190 cm yatak alezimiz stoklu ürünlerimizdendir. Firmamızın tek kişilik yatak alezleri en çok satılan yatak koruyucumuzdur.

Alez kısaca yatak koruyucu kılıf anlamına gelmektedir. Oteller herbir yatak için yedekli yatak alezi satın alır, böylece yıkama esnasında yatakta alez bulundurmuş olurlar. Yatak alezleri pamuk polyester karışım sayesinde kısa sürede kururlar, yatak koruyucu alezler sıvıyı hapsetmez.Oteller özellikle yaz sezonuna doğru toptan alez fiyatlarını incelemeye başlar. Alez fiyatları standart 90×190 cm alez fiyatları olan en düşük fiyattan başlayarak kumaş enine bağlı olmakla birlikte 200×200 cm yatak alezi fiyatlarına kadar geniş bir fiyat aralığı vardır.

Yatak Alezi 160×200 cm

Standart çift kişilik yatak 160×200 cm olup 25 cm yüksekliğine sahiptir. Çift kişilik yatak ebatına göre ürettiğimiz yatak alezleri dört köşe lastikle tutturulan alezlerin avantajı yatak boyutları hemen hemen aynı olmasa bile yatağa olmaktadır. Yatak alezinin bir başka ebatı olan tulum alezlerde ise yatak alezininz 160×200 cm yapılır ancak yatak ebatı tulum alezlerde çok önemlidir yatak yüksekliğinize göre kumaş payı bırakılır.

Yatak Alezleri

Otellere birbirinden farklı birçok kişi geldiğinden otel yatakları bir otelin otel tekstili ihtiyaç listesinden en büyük kalemlerden biridir. Otellerde yatak alezleri oldukça önemlidir, otel alezleri yatağınızın zamanla yıpranması azalttığı gibi ayrıca su, çay, ter gibi yatağınızın kirlenmesi yol açabilecek etkenleri ortadan kaldırır.

Yatak alezlerinde kullanılan micro alez kumaş sıvının ve ter gibi kokuların yatağınıza işlemesini engeller. Ayrıca toptan yatak alezi alımlarınıza özel alez fiyatlandırması yapabilmekteyiz.

Terletmeyen Alez

Kullandığımız kumaşlar pvc içermez. Ayrıca ürünlerimiz devlet ve özel hastanelerde kullanılmaktadır Çoğunlukla tüketicilerde duyduğumuz en büyük istek, beklenti terletmeyen alez yatak alezleridir. Bunun biilincinde olan firmamız alezlerinde terletmeyen şeklindedir. Alez kullanım itibariyle yatak üzerine ardından çarşaf serilir. Alezlerimiz hışırtı yapmayan alez türlerindendir. Dilerseniz shoroomda görerek ürünlerimizi satın alabilirsiniz.