Otel Tekstili Ürünleri

Aradığınız tüm otel tekstili ürünleri gerçek üreticisinden uygun fiyatlarla…

Toptan otel tekstili ile birlikte talep etmiş olduğunuz özel üretim ürünler için otel işletmelerine uygun çözümler sunmaktayız.çoğu zaman tatil ve konaklama için tercih edilen oteller farklı konseptler ve farklı tarzlar barındırmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti için hizmet veren otel sektörü için tekstil malzemeleri olmazsa olmazlardandır. Bir çok otel konseptine uygun ürünler üreterek kaliteli hizmeti sürdürülebilir halde getirmektedir.

Otel tekstili denilince akla bir oldukça ürün çeşidi gelmektedir. Oteller sirkülasyonu yüksek bir yapıdadır. Bu durum işletmede kalitesiz ürünlere yer verilmeyeceğini belirten bir unsurdur. Firmamız kaliteden ödün vermeden otel tekstili ürünlerini en uygun fiyatlar sunmayı amaç edinmiştir.

Otel tekstili ürünlerinde en büyük iki kriter mevcuttur. Birincisi yüksek yıkama dayanımı olmalıdır. İkincisi ise kalite ve konfordur. Otel müşterileri her vakit konforu tercih etmektedir. Bu konforun en büyük kısmı otel tekstili ürünlerinden geçmektedir.

Ürünlerin yıkamalara dayanıklı olması, yıkama sonrası ürün formunun bozulmaması ve tuşesinden ödün vermemesi gerekir. Otel işletmecileri bu yüzden tekstil ürünlerinde kaliteyi ön planda tutmak durumundadırlar.

Otel Tekstil ürünleri kategorisine giren demirbaşlar diyebileceğimiz ürünler genel olarak Nevresim, Bornoz, Yastık ve Çarşaf, Otel terliği olarak sınırlandırılabilir. Ayrıca özel Spa merkezlerinde kullanılmak üzere Peştamal havluları da yeteri kadar rağbet gören seçeneklerden bir diğeridir.

Kapitone Alez’lerin sıvı geçirmez özellikleri ve üretimindeki nano teknolojik yapısıyla hava geçirerek sıhhat standartlarına uygun rahat bir uyku çekmenize neden olabilmektedir. Sıvı geçirmek Micro yatak koruyucuları tulum şeklinde yatağa giydirilerek, uzun bir süre yatağınızı dış etkenlerden koruyarak temiz kalabilmesini sağlamaktadır.

Globalleşen dünya da sıralamasında geliştirilen teknoloji tekstil alanının da kendini üstün bir rolle gösterirken, toplumsal sıhhat bilinciyle saptanan üretim sertifikasyonlarla belgelenmektedir. Kurumsal yapılarıyla yurt içi ve yurt dışı ihracata önem veren Otel Tekstil firmaları, üstün yaratıcığını kaliteyle birleştirerek dış pazarlarda sağlam bir konum edinmemize yardımcı olmaktadır.

Pamuğun saf ham halinden kaliteli üretim safhalarını tamamlamış hali, müşterilerin ihtiyaçlarını tamamlayacak ölçülerde yenilikçi dizaynlardan geçmektedir.

Yatak odası kategorisine giren Yorgan, Yastık, Nevresim, Pike, Çarşaf ve Pamuk Battaniye; şıklığın yanı sıra sağlamış oldukları konforla insanoğluın geceyi rahat bir halde geçirmelerine neden olmaktadır. Rahat bir uykunun günlük yaşamı olumlu yönde etkilediği ve ruhsal yönden de iyileştirici faydalarının olduğu araştırmacılar tarafından kanıtlanmış bir gerçektir.
Doğa saygı duyularak yapılan her iş şeklinde kaynakları tüketmeden ev tekstil ürünleriyle kalıcı izler bırakan ürün grupları biz tarafından en çok tercih edilen statü yüzeyindedir.

Hayatı ve yaşamı kolaylaştıran tekstil ürünleri varlıklı yelpazeleri ve her tarza uygun alternatifleriyle piyasada ki dolgun yerini hak etmektedir. Yaşam alanlarımızı isteklerimiz doğrultusunda şekillendirmeye imkan tanıdıkları olan ürünlere ulaşmak artık çok basit. İnternet üzerinden teklif alarak fiyat mevzusunda informasyon alma kolaylığı sağlayan firmamız gibi bir çok firma 7/24 hizmet vermeye açıktır.