Aradığınız Uygun Fiyat ve Kalite
Otel Tekstili Ürünleri

Hakkımızda

Sağlık ve Otel sektörünün ihtiyaçlarına yönelik hizmet sunan ve her zaman daha iyi hizmet verebilmek için kendini sürekli yenileyen Polat Tıbbi Tekstil; girişimci , yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2005 yılında kurulmuştur. Bu web site Polat Tıbbi Tekstil firmasına bağlıdır.

Hastane Tıbbi Tekstili sektöründe başladığı faaliyetlerine kısa sürede Otel Tekstili ve Tıpta Giyimi ekleyerek bir şirketler grubu haline gelmiştir.Polat Tıbbi Tekstil geçen yıllar içerisinde yurt içinde hastane tekstili sektöründe hızla İlerlemiştir.
Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Polat Tıbbi Tekstil sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.
Hizmette sürekliliği esas alarak sahip olduğumuz kalite kültürünü en üst seviyede tutarak ve büyük başarılara imza atarak gururla ilerlediğimiz yolda amacımız profesyonel kadromuz, deneyimlerimiz ile ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Otel Tekstili Ürünleri Showroom

Dilerseniz istediğiniz ürünü görerek dokunarak toptan siparişinizi verebilirsiniz. Siz isteyin biz sizin için üretelim. Dilediğiniz otel tekstili ürününü size özel üretimini gerçekleştiriyoruz.

hotel-textile-showroom-48448
hotel-textile-showroom-748448

Ofis Adres

Bağlar Mah. Yavuz Sultan Selim Cad.
9. Sk No:6 A-Blok Kat:1 Güneşli
Bağcılar / İSTANBUL
0212 489 40 80
[email protected]

Showroom

Bağlar Mah. Yavuz Sultan Selim Cad.
9. Sk No:6 A-Blok Kat:1 Güneşli
Bağcılar / İSTANBUL
0212 489 40 80
[email protected]

Bizi Tercih Edenler

İhtiyacı olan tekstil ürünlerini firmamızdan tedarik eden müşterilerimizden bazıları.